قوانین و مقررات عمومی

1-1 به وبسایت ایمافون 24 خوش آمدید. این وبسایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی از کالاها و خدمات که برای فروش از طریق وبسایت فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو و خرید بپردازید. وبسایت این خدمات را به وسیله اعطای دسترسی شما به محتوای وبسایت فراهم می‌کند.

2-1 این وبسایت به وسیله تیم مدیریتی مرکز ایمافون اداره می‌شود و کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت، متعلق به این مرکز می‌باشد. دسترسی و استفاده از وبسایت و هر نوع از کالاها و خدمات خریداری شده به وسیله این شرکت فراهم می‌شود. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وبسایت و یا خرید یکی از محصولات یا خدمات آن نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وبسایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وبسایت و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید.

3-1 وبسایت ایمافون 24، این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. کاربران و خریداران محصولات و خدمات وبسایت ایمافون 24، موظف به چک کردن این صفحه در بازه های زمانی 15 روزه هستند.

لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت ایمافون 24، استفاده از خدمات و یا خرید هر محصولی از این وبسایت، به معنای پذیرش و موافقت شما با این قوانین و مقررات است. هم‌چنین شما با کلیک کردن بر روی چک باکس قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این شرکت در صفحه پرداخت محصول قرار گرفته است؛ موافقت خود را با این قوانین اعلام می‌نمایید.

 

تعهدات کاربران

شما به عنوان عضو وبسایت و یا کاربر مهمان می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:

 • شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.
 • هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما میپذیرید که بلافاصله این شرکت را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده‌اید مطلع سازید.
 • دسترسی و استفاده از این وبسایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این شرکت فراهم می کند.
 • شما می‌پذیرید که تبلیغات تجاری، لینک‌های وابسته و سایر انواع درخواست ها بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف می‌شود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خرید شما هم شود. در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وبسایت اقدامات قانونی مناسب توسط این شرکت صورت خواهد گرفت.
 • شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمی‌نمایید.
 • شما متعهد می‌شوید که وظیفه بروزرسانی کردن اطلاعات خود از جمله اطلاعات شخصی و باربری جهت ارسال محموله‌های پستی خود در سایت را به عهده بگیرید و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع و مشکلات ناشی از آن نخواهد داشت.

 

قوانین مرتبط با خرید محصولات

 • برای استفاده از خدمات و یا کالاهای وبسایت باید هزینه خرید تعیین شده در وبسایت برای محصول مورد نظر را بپردازید. پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاه‌های پرداخت تایید شده در وبسایت و یا از طریق پرداخت کارت به کارت صورت گیرد.
 • شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات و محصولات وبسایت ایمافون 24 با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرید.
 • به دلیل ارتباط مستقیم قیمت محصولات موحود در وبسایت ایمافون 24، با قیمت ارز بازار آزاد کشور ایران و تنوع بسیار بالای محصولات، تمامی کاربران من جمله کاربران مهمان و کاربران ثبت شده؛ پیش از خرید هر محصول موظّف به دریافت قیمت و موجودی تاریخ روز بوده و شرکت ایمافون حق تغییر لحظه‌ای قیمت‌ها و لغو سفارشاتی که دارای پرداخت تایید نشده‌ای هستند را برای خود به طور تام محفوظ می‌داند.
 • بعد از پرداخت، قیمت خرید حتما به وسیله کارکنان ایمافون مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تایید خواهد شد و در صورت بروز هرگونه مشکلی به شما اطلاع داده می‌شود. پس از تایید خرید شما، تاییدیه‌ای دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما توسط شرکت دریافت شده است و ممکن است این شرکت جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند.

 

قوانین مرتبط با ضمانت محصولات و شرایط تعویض یا مرجوعی

محصولات تهیه شده به وسیله بازرگانی ایمافون که از طریق وبسایت ایمافون 24 در دسترش شما قرار گرفته‌اند؛ با تضمین‌هایی که مطابق قوانین حمایت از مصرف کننده در کشور ایران است، ارائه می‌شود. با توجه به اصول حمایت از مصرف کننده، ما در ایمافون 24 باتوجه به مفاد موجود در بند زیر پاسخگوی تمامی شکایات و انتقادات شما مشتریان عزیز خواهیم بود.

کلیه کاربران و خریداران محصولات موجود در وبسایت ایمافون 24، موظف هستند که پس از اعلام پشتیبانان شرکت مبنی بر ارسال محموله و ارائه کد رهگیری به ایشان، نسبت به پیگیری وضعیت محموله خود از طریق راه‌های پشتیبانی شرکت مربوطه (پست، تیپاکس و…) اقدام نمایند و نسبت به دریافت محموله خود دقت و توجه کافی را داشته باشند. کاربران و خریداران موظف هستند که پیش از امضای رسید پستی، نسبت به بررسی سلامت محصول و وضعیت ظاهری آن اقدام نمایند و پس از آن اقدام به امضای رسید پستی نمایند. مسلما کلیه عواقب ناشی از عدم توجه به وضعیت مرسوله در زمان دریافت آن، متوجه خریدار خواهد بود و وبسایت ایمافون 24 هیچ مسئولیتی در رابطه با وضعیت مرسوله، پس از امضای رسید پستی را نمی‌پذیرد.

پشتیبانی، ضمانت و گارانتی محصولات، در فروشگاه اینترنتی ایمافون 24، به سه گروه متفاوت تقسیم می‌شود که این سه گروه عباتند از :

گروه 1 : این گروه تنها شامل باتری‌های موبایل است که همگی از ضمانت تعویض یک ماهه بهره می‌برند. شروط لازم برای تعویض باتری شما که از وبسایت ایمافون 24 تهیه شده است؛ به شکل زیر می‌باشد :

 • بیش از یک ماه از زمان ارسال سفارش شما نگذشته باشد.
 • سندی مبنی بر خرید باتری از فروشگاه ایمافون 24 داشته باشید که در این میان می‌توان به هولوگرام ایمافون بر روی باتری و یا برچسب پستی ایمافون اشاره کرد.
 • باتری باید فاقد هرگونه ایراد ظاهری ائم از بادکردگی، زنگ زدگی و یا خراشیدگی پوسته رویی باشد؛ در غیر این صورت هیچ اعتراضی از طرف مشتری وارد نیست.
 • چناچه که با ارسال مستندات لازم با تعویض باتری موافقت شد؛ خریدار محصول را به آدرس معرفی شده ارسال کرده و پس از تایید تکنسین‌های ایمافون، باتری جدید، مجددا و با هزینه شرکت ایمافون برای مشتری ارسال خواهد شد.

گروه 2 : این گروه شامل کلیه قطعات کوچک داخلی همچون انواع فلت‌ها، برد شارژ، سنسورهای اثرانگشت و قاب و شاسی‌ها می‌باشد که همگی از ضمانت تعویض 1 هفته‌ای برخوردار هستند. شروط لازم برای تعویض این قطعات به شکل زیر است :

 • بیش از یک هفته از زمان ارسال سفارش شما نگذشته باشد.
 • سندی مبنی بر خرید قطعه از فروشگاه ایمافون 24 داشته باشید که در این میان می‌توان به هولوگرام ایمافون بر روی باتری و یا برچسب پستی ایمافون اشاره کرد.
 • قطعه موردنظر نباید هیچ تفاوتی با نسخه موجود در انبار ایمافون داشته باشد و کلیه اجزای آن فاقد هرگونه آسیب و ایراد جزئی و کل باشد؛ در غیر این صورت هیچ اعتراضی از طرف مشتری وارد نیست.
 • چناچه که با ارسال مستندات لازم با تعویض قطعه مورد نظر موافقت شد؛ خریدار محصول را به آدرس معرفی شده ارسال کرده و پس از تایید تکنسین‌های ایمافون، قطعه جدید، مجددا و با هزینه شرکت ایمافون برای مشتری ارسال خواهد شد.

گروه 3 : قطعات این گروه شامل تمامی تاچ و ال‌سی‌دی‌ها و دوربین‌ها (دوربین اصلی و سلفی) می‌باشد که همگی بدون ضمانت تعویض، مرجوعی و یا تعمیر هستند.

 • خریداران محصولات این گروه باید بدانند که، همانطور که در صفحه محصول ذکر شده است؛ کلیه محصولات این گروه فاقد هرگونه ضمانت می‌باشند.

 

قوانین مرتبط با کپی رایت و مالکیت معنوی ایمافون

وبسایت، خدمات و تمامی محصولات موجود در وبسایت ایمافون 24 متوجه موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وبسایت (از جمله نوشته ها، عکس ها ویدیوها لوگوها) ذیل قانون کشور ایران و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار دارند و بازرگانی ایمافون اعلام می‌دارد که با ناقضان این موضوع به شدت برخورد خواهد کرد.

بازرگانی ایمافون تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت ایمافون 24 را حفظ می‌کند :

 • نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، برند و کپی رایت این شرکت
 • حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و …

هیچ شخص حقیقی و شرکت حقوقی، بدون اجازه کتبی بازرگانی ایمافون و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیست:

پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم.

این ممنوعیت به مواد موجود در وبسایت که آزادانه برای استفاده مجدد در دسترس هستند یا در حوزه عمومی قرار دارند هم، گسترش می‌یابد.